Hangi Kargo ile Çalışıyorsunuz ? 

Tüm gönderilerimiz sadece Yurtiçi kargo yoluyla yapılmaktadır.  Farkı tarafınızca ödenmek şartıyla diğer kargolar ile de gönderim yapılabilir. 

Kargo Ücreti var mı ?

Kapıda nakit ödeme 
Kapıda kartla tek çekim ödemelerinde 
Ürüne ek olarak kargo ücreti bulunmaktadır. 
Havale/eft ile yapılan ödemelerde kargo ücreti indirimlidir.

Kargoyu teslim almazsam ne olur ?

Kargo eve gelip sizi bulamazsa acenteye geri döner. Bu konuda size bilgi verilir. 2-3 gün daha teslim almazsanız kargo tarafımıza geri gönderilir. Bu şekilde olan durumlarda 2. defa gönderilen kargo yukarıda yazılı koşullarda ücretsiz olsa bile ek ücret alınabilir. Kargoyu bilerek teslim almamanız durumunda ise  Mesafeli Satış Sözleşmesi Gereğince İşlem Başlatılmaktadır. 

Ürünüm kargolandığı zaman bundan nasıl haberdar olurum ?

Siparişiniz sonrasında sitemiz tarafından yada kargo firması tarafından sizlere iletişim tercihiniz doğrultusunda SMS yada Mail ile bildirim yapılmaktadır.

Kargo takip kodum var. Nasıl takip edebilirim ?

https://www.hazamoda.com/siparistakip.aspx#/Hesabim-Anasayfa bu ekrandan kargo takip kodunuzla sorgulama yapabileceksiniz. Bu ekrana Mail adresiniz ve takip numaranızı yazmanız yeterli olacaktır

DEĞİŞİM kargoları SADECE Yurtiçi KARGO ile yapılmakta olup diğer kargolar ile anlaşmamız olmadığı için başka kargoya vereceğiniz ürünler kabul edilmemektedir. Değişim sebebiyle oluşacak kargo ücreti ALICI'ya aittir. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR