Hazamoda.com instagram da Hazaaofficial sayfasının resmi sitesidir. 

Hazaaofficial sayfasının ise geçmişi 2014 yılına kadar uzanmaktadır. Öncelikli olarak butik haza olarak Ayakkabı sektörü ile  müşterilerine hizmet veren hazaaofficial 2017 yılının şubat ayından itibaren tesettür giyim de siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. 3 yıldır kesintisiz olarak Hazaaofficial ismi ile işletilen müessesemiz 5 yıllık iş hayatı boyunca sikayetvar.com sitesinde sadece 1 şikayete uğrayarak aslında bu işte ne kadar başarılı olduğunu ortaya çıkarmıştır. 

Bugün 120 m2 mağazası - ofisi ile İstanbul Başakşehir de, Hazaaofficial ismiyle İnstagram da  ve hazamoda.com ismiyle de internet sitesinden ticaretini yapan Hazaaofficial, çok yakın zamanda siz müşterilerimize n11.com, trendyol.com gibi platformlar ile daha fazla kitleye ulaşacak, Android ve İOS uygulaması ile de kesintisiz hizmet vermeye devam edecektir. 

Hazaa ve Hazaaofficial isimlerinin marka ve patent sahipliğini de üstlenen Hazamoda.com hakkında daha fazla ve bilgi için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR